Šnorchlovanie a potápanie

Objavte úchvatný podmorský svet Srí Lanky

Srí Lanka je rajom pre milovníkov morského života. Bohatá biodiverzita a krištáľovo čisté vody ponúkajú jedinečný zážitok pre všetkých, ktorí chcú objavovať podmorské poklady. Náš rezort ponúka výlety za šnorchlovaním a potápaním s inštruktorom, ktoré vás zavedú na niektoré z najkrajších miest v okolí.

Šnorchlovanie

Šnorchlovanie je ideálnou aktivitou pre začiatočníkov aj skúsených nadšencov. Počas našich výletov máte možnosť preskúmať koralové útesy plné farebných rýb, korytnačiek a iných morských živočíchov. Všetky výlety vedú skúsení inštruktori, ktorí vám poskytnú všetko potrebné vybavenie a bezpečnostné pokyny.

  • Opis aktivity: Výlet zahŕňa plavbu loďou na vybrané miesta na šnorchlovanie, kde strávite niekoľko hodín skúmaním podmorského života. Počas celého pobytu vám budú k dispozícii naši inštruktori.
  • Čo si priniesť: Plavky, opaľovací krém, klobúk, uterák.

Potápanie

Pre tých, ktorí chcú preskúmať Srí Lanku do hĺbky, ponúkame potápačské výlety s certifikovanými inštruktormi. Potápanie vám umožní zblízka spoznať koralové útesy, podmorské jaskyne a vraky lodí, ktoré sú domovom mnohých druhov morských živočíchov.

  • Opis činnosti: Výlety za potápaním zahŕňajú inštruktáž, prenájom potápačskej výstroje a potápanie pod dohľadom inštruktora. Ponúkame výlety pre začiatočníkov a pokročilých potápačov.
  • Čo si priniesť: Plavky, opaľovací krém, klobúk, uterák, potápačský preukaz (pre pokročilých).

Bezpečnosť a pohodlie

Vaša bezpečnosť a pohodlie sú našou prioritou. Naši inštruktori sú kvalifikovaní a majú bohaté skúsenosti s vedením šnorchlovacích a potápačských výletov. Poskytneme vám všetko potrebné vybavenie a zabezpečíme vám nezabudnuteľný zážitok.

Viac informácií a rezerváciu nájdete kontaktujte nás na recepcii rezortu. Tešíme sa na vás a na spoločné objavovanie podmorských krás Srí Lanky!

Ostatné činnosti

Z pohodlia nášho rezortu, kde si môžete vychutnať pohostinnú atmosféru, len tak relaxovať na pláži a vychutnávať si gastronomické zážitky v našej reštaurácii, vám ponúkame širokú škálu možností aktívneho oddychu v okolí a výletov za krásami Sl. Naplno si môžete vychutnať turistiku v malebnej prírode, vodné aktivity v nekonečnom oceáne, dobrodružné výlety za poznávaním bohatej flóry a fauny v národných parkoch alebo po stopách kultúrnych pamiatok.
Sleeping Elephant Beach Resort je ideálnym miestom pre tých, ktorí chcú zažiť to najlepšie, čo Srí Lanka ponúka. Poďte s nami objavovať krásy a rozmanitosť Srí Lanky. Tešíme sa na vašu návštevu!

Sleeping elephant beach resort

Rezervujte si kúsok raja už dnes

Príďte a objavte čaro Sleeping Elephant Beach Resort, kde luxus, pohodlie a príroda tvoria dokonalú harmóniu. Staneme sa súčasťou vašich nezabudnuteľných zážitkov. Tešíme sa na vás.

Rezervácia

Nájdite nás na mape

Vašu oázu pokoja a luxusu nájdete na tomto mieste.

Zobraziť viac

Potrebujete poradiť?

Môžete sa na nás v pokoji obrátiť s akoukoľvek otázkou ohľadom ubytovania, aktivít alebo služieb. Vždy vám radi odpovieme.

Formulár