Ubytovanie a služby na Srí Lanke

Komfortné ubytovanie a široká ponuka služieb pre vašu nezabudnuteľnú dovolenku na Srí Lanke

Náš rezort ponúka širokú škálu komfortného ubytovania a služieb, aby bola vaša dovolenka na Srí Lanke nezabudnuteľná. Vychutnajte si pokojné a luxusné prostredie, v ktorom sa budete cítiť ako doma, a využite všetky naše služby, ktoré vám poskytnú dokonalý komfort a relax.

Typy ubytovania

  1. Pokrokové izby : Naše luxusné izby sú navrhnuté s ohľadom na váš komfort a pohodlie. Každá izba je vybavená moderným nábytkom, klimatizáciou, minibarom a balkónom s výhľadom na more alebo do záhrady.
  2. Vily a bungalovy: Pre tých, ktorí hľadajú viac súkromia a priestoru, ponúkame vily a bungalovy. Tieto ubytovacie jednotky majú vlastnú terasu, súkromný bazén a plne vybavenú kuchyňu.
  3. Rodinné izby. Tieto izby majú oddelené spálne a spoločný obývací priestor.

Služby a vybavenie

  1. Veľkosť a kúpele. Vychutnajte si saunu, paru, vírivku a rôzne kúpeľné procedúry.
  2. Reštaurácie a bary. Ponúkame jedlá miestnej a medzinárodnej kuchyne pripravené z čerstvých surovín. Naši kuchári sú pripravení splniť všetky vaše kulinárske túžby.
  3. Bazén a pláž. Poskytujeme ležadlá, slnečníky a plážové osušky.
  4. Aktivity a výlety: Pre aktívnych hostí ponúkame rôzne športové aktivity, napríklad tenis, plážový volejbal a vodné športy. Okrem toho organizujeme výlety a exkurzie na objavovanie krás Srí Lanky.
  5. Konferenčné a svadobné služby. Naši profesionáli vám pomôžu zorganizovať a zabezpečiť, aby vaša udalosť bola dokonalá.

Bezpečnosť a pohodlie

Vaša bezpečnosť a pohodlie sú našou prioritou. Poskytujeme 24-hodinovú recepciu, bezpečnostné služby a lekársku pomoc na telefóne. Náš personál je vždy pripravený vyhovieť vašim potrebám a zabezpečiť, aby bol váš pobyt čo najpríjemnejší.

Ďalšie informácie a rezervácie získate na recepcii rezortu. Tešíme sa, že vás môžeme privítať a poskytnúť vám nezabudnuteľné zážitky na Srí Lanke!

Ostatné činnosti

Z pohodlia nášho rezortu, kde si môžete vychutnať pohostinnú atmosféru, len tak relaxovať na pláži a vychutnávať si gastronomické zážitky v našej reštaurácii, vám ponúkame širokú škálu možností aktívneho oddychu v okolí a výletov za krásami Sl. Naplno si môžete vychutnať turistiku v malebnej prírode, vodné aktivity v nekonečnom oceáne, dobrodružné výlety za poznávaním bohatej flóry a fauny v národných parkoch alebo po stopách kultúrnych pamiatok.
Sleeping Elephant Beach Resort je ideálnym miestom pre tých, ktorí chcú zažiť to najlepšie, čo Srí Lanka ponúka. Poďte s nami objavovať krásy a rozmanitosť Srí Lanky. Tešíme sa na vašu návštevu!

Sleeping elephant beach resort

Rezervujte si kúsok raja už dnes

Príďte a objavte čaro Sleeping Elephant Beach Resort, kde luxus, pohodlie a príroda tvoria dokonalú harmóniu. Staneme sa súčasťou vašich nezabudnuteľných zážitkov. Tešíme sa na vás.

Rezervácia

Nájdite nás na mape

Vašu oázu pokoja a luxusu nájdete na tomto mieste.

Zobraziť viac

Potrebujete poradiť?

Môžete sa na nás v pokoji obrátiť s akoukoľvek otázkou ohľadom ubytovania, aktivít alebo služieb. Vždy vám radi odpovieme.

Formulár