Pláže na Srí Lanke

Očarujúce pláže Srí Lanky

Srí Lanka je známa svojimi nádhernými plážami, ktoré lákajú návštevníkov z celého sveta. Tieto pláže s bielym pieskom, priezračnou vodou a palmami ponúkajú dokonalé prostredie na oddych a dobrodružstvo. Či už hľadáte pokojné miesto na oddych alebo aktívnu pláž plnú vodných športov, na Srí Lanke si nájdete pláž pre svoju dovolenku.

Pláž Mirissa

Pláž Mirissa je jednou z najobľúbenejších pláží na Srí Lanke. Táto malebná pláž ponúka pokojné vody ideálne na kúpanie a šnorchlovanie. Okrem toho je Mirissa známa výletmi za pozorovaním veľrýb, ktoré sú nezabudnuteľným zážitkom.

  • Aktivity: Kúpanie, šnorchlovanie, výlety za pozorovaním veľrýb, plážové bary a reštaurácie.

Pláž Unawatuna

Unawatuna je ďalším rajom pre milovníkov pláží. Táto pláž je chránená koralovým útesom, takže je bezpečným miestom na kúpanie a šnorchlovanie. Pláž je obklopená bujnou tropickou vegetáciou a ponúka veľa možností na vodné športy a plážové aktivity.

  • Aktivity: Plávanie, šnorchlovanie, potápanie, kajakovanie, plážové športy.

Pláž Hikkaduwa

Hikkaduwa je známa svojimi živými koralovými útesmi a bohatým podmorským životom. Táto pláž je ideálna pre potápačov a šnorchlistov, ktorí chcú objavovať krásy pod morskou hladinou. Hikkaduwa ponúka aj množstvo plážových barov a reštaurácií, kde si môžete vychutnať miestnu kuchyňu a osviežujúce nápoje.

  • Aktivity: Potápanie, šnorchlovanie, surfovanie, plážové bary a reštaurácie.

Pláž Arugam Bay

Pre tých, ktorí hľadajú dobrodružstvo a adrenalín, je Arugam Bay ideálnym miestom. Táto pláž je jednou z najlepších surferských lokalít na Srí Lanke a priťahuje surferov z celého sveta. Okrem surfovania ponúka Arugam Bay aj pokojné zátoky a krásne scenérie na oddych.

  • Aktivity: Surfovanie, plávanie, oddych na pláži, plážové kaviarne a reštaurácie.

Bezpečnosť a pohodlie

Vaša bezpečnosť a pohodlie sú našou prioritou. Na všetkých nami odporúčaných plážach sú k dispozícii plavčíci a inštruktori vodných športov. Poskytneme vám tiež informácie o najlepších časoch na návštevu a podmienkach na jednotlivých plážach.

Ďalšie informácie a pomoc pri plánovaní vašej návštevy získate na recepcii rezortu. Tešíme sa na vás a na spoločné objavovanie očarujúcich pláží Srí Lanky!

Ostatné činnosti

Z pohodlia nášho rezortu, kde si môžete vychutnať pohostinnú atmosféru, len tak relaxovať na pláži a vychutnávať si gastronomické zážitky v našej reštaurácii, vám ponúkame širokú škálu možností aktívneho oddychu v okolí a výletov za krásami Sl. Naplno si môžete vychutnať turistiku v malebnej prírode, vodné aktivity v nekonečnom oceáne, dobrodružné výlety za poznávaním bohatej flóry a fauny v národných parkoch alebo po stopách kultúrnych pamiatok.
Sleeping Elephant Beach Resort je ideálnym miestom pre tých, ktorí chcú zažiť to najlepšie, čo Srí Lanka ponúka. Poďte s nami objavovať krásy a rozmanitosť Srí Lanky. Tešíme sa na vašu návštevu!

Sleeping elephant beach resort

Rezervujte si kúsok raja už dnes

Príďte a objavte čaro Sleeping Elephant Beach Resort, kde luxus, pohodlie a príroda tvoria dokonalú harmóniu. Staneme sa súčasťou vašich nezabudnuteľných zážitkov. Tešíme sa na vás.

Rezervácia

Nájdite nás na mape

Vašu oázu pokoja a luxusu nájdete na tomto mieste.

Zobraziť viac

Potrebujete poradiť?

Môžete sa na nás v pokoji obrátiť s akoukoľvek otázkou ohľadom ubytovania, aktivít alebo služieb. Vždy vám radi odpovieme.

Formulár