Golf na Srí Lanke

Golfové ihriská na Srí Lanke a v okolí Sleeping Elephant Beach Resort

Na Srí Lanke a v blízkosti Sleeping Elephant Beach Resort sa nachádza niekoľko golfových ihrísk, ktoré vám zaručia luxusný golfový zážitok na Srí Lanke.

Tu je niekoľko tipov na golfové ihriská na Srí Lanke. Tento rezort sa nachádza v meste Digana, v srdci malebných kopcov a Viktóriinho jazera. Golfové ihrisko je známe svojimi dramatickými vlnami a náročným terénom, ktorý preverí schopnosti aj tých najskúsenejších golfistov. Ihrisko je 18-jamkové, má par 73 a meria 6933 yardov. Okrem golfu rezort ponúka množstvo ďalších aktivít, ako napríklad tenis, plávanie, cyklistiku a kultúrne výlety (Victoria Golf & Country Resort) (Victoria Golf & Country Resort).

Shangri-La’s Hambantota Golf Resort & Spa

Ďalšie skvelé miesto pre milovníkov golfu je Shangri-La’s Hambantota Golf Resort & Spa. Nachádza sa na južnom pobreží Srí Lanky a ponúka 18-jamkové golfové ihrisko s úchvatným výhľadom na Indický oceán. Ihrisko je navrhnuté tak, aby poskytovalo výzvy pre hráčov všetkých úrovní. Rezort poskytuje aj širokú škálu ďalších aktivít vrátane kúpeľov, vodných športov a kultúrnych výletov (Victoria Golf & & Country Resort).

Golfové ihrisko Eagle’s Catalina

Golfové ihrisko Eagle’s Catalina sa nachádza v blízkosti mesta Koggala a je známe svojou krásnou polohou medzi mangrovovými lesmi a jazerom Koggala. Toto 18-jamkové ihrisko je ideálne pre tých, ktorí chcú hrať golf v pokojnom a prírodnom prostredí. Ihrisko je navrhnuté tak, aby vyhovovalo začiatočníkom aj skúseným hráčom (Troon).

Prístup a rezervácie

Všetky tieto ihriská sú ľahko dostupné z nášho rezortu Sleeping Elephant Beach. Odporúčame rezerváciu vopred a využitie ďalších služieb, ako sú golfové akadémie a prenájom vybavenia, ktoré sú k dispozícii na mieste. Viac informácií o dostupných golfových balíkoch a špeciálnych ponukách získate na recepcii rezortu.

Ostatné činnosti

Z pohodlia nášho rezortu, kde si môžete vychutnať pohostinnú atmosféru, len tak relaxovať na pláži a vychutnávať si gastronomické zážitky v našej reštaurácii, vám ponúkame širokú škálu možností aktívneho oddychu v okolí a výletov za krásami Sl. Naplno si môžete vychutnať turistiku v malebnej prírode, vodné aktivity v nekonečnom oceáne, dobrodružné výlety za poznávaním bohatej flóry a fauny v národných parkoch alebo po stopách kultúrnych pamiatok.
Sleeping Elephant Beach Resort je ideálnym miestom pre tých, ktorí chcú zažiť to najlepšie, čo Srí Lanka ponúka. Poďte s nami objavovať krásy a rozmanitosť Srí Lanky. Tešíme sa na vašu návštevu!

Sleeping elephant beach resort

Rezervujte si kúsok raja už dnes

Príďte a objavte čaro Sleeping Elephant Beach Resort, kde luxus, pohodlie a príroda tvoria dokonalú harmóniu. Staneme sa súčasťou vašich nezabudnuteľných zážitkov. Tešíme sa na vás.

Rezervácia

Nájdite nás na mape

Vašu oázu pokoja a luxusu nájdete na tomto mieste.

Zobraziť viac

Potrebujete poradiť?

Môžete sa na nás v pokoji obrátiť s akoukoľvek otázkou ohľadom ubytovania, aktivít alebo služieb. Vždy vám radi odpovieme.

Formulár